Uued puuvilja näksid

Categories:

Proovige uued Smart Snack sarja puuvilja batoonikesed, tervislikud ning väga maitsvad !

Koostises on ainult puuviljad ja marjad, ei ole lisatud suhkrut, maitsetugevdajaid, kunstlike ega toiduvärve, pähkleid, mune ega  teravilju (gluteenivabad), ei ole ka piimatooteid (laktoosivaba). Sobivad veganidele.

 

Jõulupühad 2018

Categories:

Kallid sõbrad !

Alates 22.12.2018 kuni 02.01.2019 tellimusi ei täideta.

Soovime kõigile Kaunist Jõuluaega ning Lõbusat Uut aastat ! Südamesoojust ning tugevat tervist!

Teie EstVita

 

Nordic Organic Food Fair 2017

Categories:

Novembris 2017 Estvita Pro OÜ edukalt esitas oma uued tooted rahvusvahelisel messil Nordic Organic Food Fair 2017 Malmös, Rootsi

Riga Food 2017

Categories:

6-9. Septembril 2017 Estvita Pro OÜ edukalt osales Toidumessil Riga Food 2017

Estvita korraldab Valentinipäeva auks konkursi!

Categories:

Tähelepanu! Tähelepanu! Tähelepanu!

Estvita korraldab Valentinipäeva auks konkursi!

Peaauhinnaks on restorani INTERMEZZO kinkekaart kahele väärtuses 50EURi ja Estvita looduslike toodete komplekt.

Konkursi tingimused:

  1. Osavõtja vanus üle 18.a.
  2. Teha Estvita internetikauplusest www.estvita.ee ost:

– summas vähemalt 15.00 EURi

– perioodil 15. jaanuarist kuni 12. veebruarini 2016.a.

  1. 12. veebruaril loositakse kõigi ostu sooritanute vahel välja võitja.
  2. Konkurss toimub 15. jaanuarist kuni 12. veebruarini 2016.a.

Restorani INTERMEZZO kutsekaart annab võitjale õiguse külastada restorani vahemikus 14. veebruarist kuni 6.märtsini 2016.a. ja tellida roogi 50EURi väärtuses. Restorani külastamine ja laua broneerimine palutakse eelnevalt kokku leppida telefonil + 372 58 52 8292

Võitjaga võtame ühendust telefonil, mis on märgitud internetikaupluse ostu tellimusel.

Kõigi konkurssi puudutavate küsimuste tekkimisel võtke ühendust telefonil +372 52 83 072, Elenaga.

Kõigile head vedamist!

Degustatsioon Mustikakeskuses

Categories:

Laupäeval, 9. jaanuaril, kaubakeskuses Mustikas, kaupluses „Looduse Abi“ toimus granuleeritud klassikaliste põdrakanepitee degustatsioon.

Põdrakanepitee ei sisalda kofeiini, sellepärast maitsesid seda isegi lapsed. Meie külastajad esitavad sageli küsimuse: mille poolest erineb granuleeritud põdrakanepitee lehelisest? Granuleeritud teel on lehelise tee ees vaieldamatu eelis: graanulid on ühesuguste mõõtmetega, mis tagab stabiilse fermentatsiooni ja kuivatusetappide kvaliteedi. Ei teki ülekuumenemist või vastupidi, pooltooreks jäämist. Kogu partii on ühesuguse kvaliteediga. Samuti kulub granuleeritud tee valmistamiseks vähem aega, teetõmmis ise tuleb tugevam ja küllastunum. Maitselt on graanulitest teejook kirbem kui lehelisest teest, mis ei sega sellel leida oma hindajaid. Granuleeritud teejook sobib ideaalselt kontorite ja reiside vaheeineteks, seda enam, et kui ei juhtu olema teekannu, võib seda probleemideta valmistada vajaduse korral ka tassis. Tugev tõmmis granuleeritud põdrakanepi lehtedest vähendab väsimust ja annab jõudu. Just sellist sorti põdrakanepiteed pakub Estvita, nimetades seda klassikaliseks  põdrakanepiteeks.

Laupäevasel degustatsioonil maitsesid meie külastajad veel põdrakanepiteed kibuvitsaga ja põdrakanepiteed astelpajuga, mis on praegusel külmaperioodil eriti aktuaalsed.

Kust osta Estvita kaubamärgiga põdrakanepiteesid?

Tallinna Kaubamaja Toidumaailma osakonnas (Stokmann?), Bio4You  kauplustes, Rimi kauplusteketi Talu Toidab osakondades, Looduspere, Sojapood ja Mahemarket kauplustes. Samuti meie Kauplustes „Looduse Abi“, mis asuvad üle kogu Eesti, aadressid leiate meie kodulehelt www.looduseabi.ee

Osalemine rahvusvahelisel näitusel

Categories:

01.11.2015-02.11.2015 esitles Estvita oma toodangut Rootsis, Malmös toimunud näitusel Natural Products Scandinavia 2015.

Tallinna Toidumessist FOOD FAIR 2015 osavõtmine.

Categories:

28-30 oktoobril Estvita Pro OÜ ja Looduse Abi OÜ võtsid osa Tallinna Toidumessist 2015. Sellel aastal oma tooteid ja teenuseid tutvustasid 166 ettevõtet ja organisatsiooni. Organisaatorid teatavad, et toidumessil käis kokku 7230 külastajat. Me täname südamest kõiki, kes tundsid huvi meie toodete vastu ja oleme väga tänulikud meie püsiklientidele, et nad leidsid aega külastada meie stendi messil.

Eakate festival

Categories:

30-st septembrist kuni 1-ni oktoobrini Estvita Pro OÜ ja Looduse Abi OÜ võtsid osa igaaastases Eakate festivalist Tallinnas Salme kultuurikeskuses. Osavõtt selles festivalis tõi meile palju meeldivaid muljeid ja poitiivseid emotsioone. Suured tänud festivali organisaatoritele ja külastajatele! Kohtumiseni!

http://www.eakatefestival.ee/festival-2/

Põdrakanepitee roll terve elurõõmsa hoiaku moodustumisel

Categories:

Psühholoogid märgivad, et üheksakümmend protsenti inimesi vanuses alates kolmekümmnendast eluaastast asuvad pidevas emotsionaalselt mittestabiilses seisundis. Eksisteerib palju uuringuid selle kohta, kuidas mõjuvad emotsioonid meie meeleolule, eneseteadvusele ja isegi siseorganite tervisele. Selge, et ei ole lihtne rahulikult reageerida varjamatule ebaõiglusele, elulistele stressisituatsioonidele ja muule agressioonile. Me kõik võime läbi elada tugevaid tundeid, reageerides väliskeskkonnale. Emotsioonid – see ei ole midagi puhtteoreetilist, vaid täiesti füüsiline energia, mis mõjub meie enesetundele ja tervisele. Kergemeelne suhtumine isiklike emotsioonidega inimestesse viib kurbade tagajärgedeni. Sisemise tasakaalutuse seisundis olev inimene võib langeda sellisesse negatiivsesse olekusse, et iseseisvalt sellest välja tulla teinekord ei saa. Tekib harjumus näha kõike tumedas valguses, muretseda, kõiges otsida ainult negatiivseid külgi. Muuseas, see on ainult harjumus ja on meie võimuses sellel minna lasta. Piisab sellest et selgusele jõuda ja mõista, kus me tõepoolest reageerime välisele olukorrale, aga kus tegutseme selliselt, nagu dikteerib harjumus ärrituda, vihastuda ja  sõltuda negatiivist. Sellise käitumise tulemusena tekib norutav meeleolu, halb enesetunne ja kaugeltki mitte õitsev välimus. Sellises tasakaalutus seisundis kaovad viimased lootused edule ja võimele iseseisvalt hakkama saada eluraskuste ja stressiolukordadega.

Kuid nagu me õppisime andma elusündmustele negatiivset hinnangut, nii võime õppida andma sündmustele positiivset hinnangut ja omandama edukat, efektiivset võimet eluliste ülesannete lahendamiseks. Tuleb ainult endale selgeks teha, et selliseks sisemiseks tööks on vajalik tasakaalukus ja sisemine stabiilsus.

Stabiilse emotsionaalse seisundiga inimesed säilitavad rahulikkuse, tasakaalukuse, on sõbralikumad, rohkem organiseeritud ja töövõimelisemad. Need omadused ei ole omased väljavalitutele või eriti andekatele inimestele, neid võib endas välja arendada iga inimene. Piisab, kui hakata endas kujundama kindlaid harjumusi, näiteks selliseid, nagu oskus leida igas elusituatsioonis midagi positiivset.

Me ei ole võtnud eesmärgiks tõestada selles artiklis seda, et pidevalt kohvi joovatel inimestel on emotsionaalse stabiilsus madalam kui nendel, kes joovad põdrakanepiteed. Me soovime, et te hoolitseksite enda eest ja võtaksite looduselt vastu rabava kingituse, nagu seda tegime meie, Estvita spetsialistid.

Me soovime näidata teile põdrakanepitee eripära, mida te isegi ei kahtlustanud.

Meie jook võib aidata:

  • kiiremini uinuda ja hästi välja magada;
  • olla rahulik ja mitte langeda negatiivi;
  • kiiremini vabaneda pingel olekust ja väsimusest.

Värskelt keedetud põdrakanepi aroomi võib võrrelda ainult suvepäeva tuhande lõhnaga. Sellisest aroomiteraapiast tõuseb meeleolu juba enne esimest sõõmu! Tasub meeles pidada, et teetseremoonia juba ise kannab positiivseid emotsioone. Mahavaibumise seisund saabub juba põdrakanepitee valmistamise ajal. Esiteks, sellepärast, et põdrakanepiteed tuleb valmistada kiirustamata ja ilma liigsete askeldusteta, lastes teel tõmmata vähemalt viisteist minutit. Teiseks, tema aroom sunnib tõepoolest vaikima ja rahulikult millestki mõtlema. Põdrakanepitee abil võib väljendada lugupidamist külalistele, koguneda sõpradega laua ümber, leida aega vaadata armsale inimesele silma, kiirustamata rääkida lastega. Kõik see võib saada elust rahulolu saamise harjumuse vahendiks.

Proovige põdrakanepiteed ja las teie elu muutub rõõmsamaks!