Laupäeval, 9. jaanuaril, kaubakeskuses Mustikas, kaupluses „Looduse Abi“ toimus granuleeritud klassikaliste põdrakanepitee degustatsioon.

Põdrakanepitee ei sisalda kofeiini, sellepärast maitsesid seda isegi lapsed. Meie külastajad esitavad sageli küsimuse: mille poolest erineb granuleeritud põdrakanepitee lehelisest? Granuleeritud teel on lehelise tee ees vaieldamatu eelis: graanulid on ühesuguste mõõtmetega, mis tagab stabiilse fermentatsiooni ja kuivatusetappide kvaliteedi. Ei teki ülekuumenemist või vastupidi, pooltooreks jäämist. Kogu partii on ühesuguse kvaliteediga. Samuti kulub granuleeritud tee valmistamiseks vähem aega, teetõmmis ise tuleb tugevam ja küllastunum. Maitselt on graanulitest teejook kirbem kui lehelisest teest, mis ei sega sellel leida oma hindajaid. Granuleeritud teejook sobib ideaalselt kontorite ja reiside vaheeineteks, seda enam, et kui ei juhtu olema teekannu, võib seda probleemideta valmistada vajaduse korral ka tassis. Tugev tõmmis granuleeritud põdrakanepi lehtedest vähendab väsimust ja annab jõudu. Just sellist sorti põdrakanepiteed pakub Estvita, nimetades seda klassikaliseks  põdrakanepiteeks.

Laupäevasel degustatsioonil maitsesid meie külastajad veel põdrakanepiteed kibuvitsaga ja põdrakanepiteed astelpajuga, mis on praegusel külmaperioodil eriti aktuaalsed.

Kust osta Estvita kaubamärgiga põdrakanepiteesid?

Tallinna Kaubamaja Toidumaailma osakonnas (Stokmann?), Bio4You  kauplustes, Rimi kauplusteketi Talu Toidab osakondades, Looduspere, Sojapood ja Mahemarket kauplustes. Samuti meie Kauplustes „Looduse Abi“, mis asuvad üle kogu Eesti, aadressid leiate meie kodulehelt www.looduseabi.ee